Izmantošanas noteikumi

LIETOTĀJA ATBILDĪBA

1. par fotogrāfiju saturu, kas tika izmantoti maketa sagatavošanai un tiek glabāti Fotokalendari.lv portalā.

2. par maketā izmantoto fotogrāfiju kvalitāti un vizuālo izskatu, kādā tās ievietotas maketā – kontrastu, krāsu spilgtumu izmēru, izšķirtspēju u.c.;

3. par lapas dizaina veidņu, tekstu fontu, lieluma un krāsas izvēli, lapaspušu fona izvēli, un dekoratīvo elementu izvēli;

4. par pareizu gramatiku tekstiem, ko ievadījis maketā;

5. par teksta neietilpšanu tam paredzētajos rāmjos, ja maketa veidošanas gaitā nav ievēroti brīdinājumi (teksts ir arpus teksta ramja)

6. par piegādes adreses precīzu norādīšanu. Ja prece netiek piegādāta jūsu dēļ, kā piem. nepareizas adreses dēļ, jūs būsiet atbildīgi par jebkādām papildus maksām, ieskaitot piegādi.


Fotokalendari.lv ATBILDĪBA

Fotokalendari.lv atbild par to, lai Lietotāja izveidotais makets tiktu precīzi realizēts galaproduktā, atbilstoši Lietotāja izvēlētajam produkta veidam. Tas nozīmē, ka Fotokalendari.lv  produkta izgatavošanai tiks izmantots Lietotāja radītais makets tieši tāds, kāds tas ir redzams kalendāra izgatavošanas gaitā. Lietotāja fotogrāfijas tiks izmantotas tikai un vienīgi, lai izstrādātu pasūtīto produktu.


Konfidencialitātes polise

Fotokalendari.lv neatklāj pircēju informāciju trešām personām, tikai kad pasūtījuma informāciju apstrādā kā daļu no rīkojuma izpildes.


Šajā gadījumā trešā persona nebūs atklāt kādu informāciju jebkurai citai trešajai pusei.


Savāktie dati šajā lapā ir izmantoti tikai lai:

1) Veikt un izpildīt klientu pasūtījumus.

2) pārvaldīt un veicināt mājaslapu un tās pakalpojumus.

3) Var but nodoti kurjeram, lai varētu izpildīt un piegādāt pasūtījumu.


Pasūtījumi ar piegadi

Produkta nosutīsanai, Fotokalendari.lv izmanto kurjerpasta pakalpojumus. Fotokalendari.lv nenes nekādas atbildības par produkta piegādes kavējumu, dēļ kurjerpasta kavēšanās.


Saturu izmaiņas

Fotokalendari.lv ir tiesības uz pilnīgu rīcības brīvību jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma, grozīt, atcelt vai mainīt kādu no šīs mājaslapas, fotokalendari.lv saturiem.